fbpx

Dodavatelé restaurací – ABC pro výběr těch nejlepších

Když se pohybujete ve světě poskytování služeb, bez ohledu na to, v jakém oboru nebo odvětví působíte nebo odvětví, závisíprovoz vašeho podniku z velké částina dodavatelích dodavatelé.

Na adrese ve světě stravování a pohostinství existují různé typy dodavatelů typy.

Mezi nejčastější dodavatelé pro restaurace, které máme: spotřební materiál, potravin, externích služeb, marketingových agentur, zkrátka jsouto oni zodpovědný za zlepšení práce, kterou běžně vykonáváte.

Kromě toho provoz, vaše obchodní finance jsou také spojeny s vašimi dodavateli dodavatelé. Přesun nákladů na jejich straně zvyšuje vaše provozní náklady.

Pro z těchto důvodů jsme se rozhodli poskytnout vám několik tipů, jak si dobře vybrat dodavatele , navázat důvěryhodnou spolupráci a získat důvěru dodavatelů, navázat vztah důvěry a vzájemně se podporovat, abyste posunuli své podnikání vpřed vaše podnikání.

Klíče k výběru lepších dodavatelů pro restaurace

Klíče k výběru nejlepších dodavatelů pro restaurace

Pro na začátku je třeba zdůraznit, že je třeba udržovat přímou a upřímnou komunikaci s klientem a otevřená komunikace s dodavateli.

Nejlepší je, že komunikační kanál -mezi vašimi vaší restaurace a jejích dodavatelů – by měla být vždy jedna a tatáž osoba.

Nezapomeňte na že správné řízení restaurace je založeno na konstrukci tým s přesně vymezenými pozicemi, kde každý z členů odpovídá za konkrétní úkol konkrétního úkolu.

Kvalita na prvním místě

Kvalita na prvním místě

Víme, že že abychom udrželi restauraci nad vodou, musíme si hlídat rozpočet.

Na dosažení tohoto cíle vstupuje do hry mnoho proměnných. Jednou z těchto proměnných je snížení nákladů a maximalizace rozpočtu, radou je snížit náklady na položky a činnosti, které nemají vliv nakvalitu vašich služeb kvalitu vašich služeb.

Takže, je chybou hledat dodavatele restaurací s nejnižšími cenami nejnižší ceny.

Mohly by to být také ty s nejnižší kvalitou výrobků.

Když když jdeme do restaurace, chceme, aby byla uspokojena naše potřeba. Pokud máte pokud máte plné stoly, je to proto, že vaši zákazníci jsou ochotni za vaše pokrmy zaplatit. Odměňte jetedy tou nejlepší kvalitou, kterou máte k dispozici.

Hledejte lepší ceny

Vyhledávání lepších cen

komfort, který prodejce nabízí svému zákazníkovi, se odráží v konečné ceně výrobků produkty.

Takže, pokud hledáte způsob, jak ušetřit na potravinách, nevolte nižší kvalitu, jak jsme již zmínili snížit kvalitu, jak jsme uvedli v předchozím bodě.

Na adrese nejvhodnější je obrátit se přímo na výrobce. Odstranění zprostředkovatelé, ziskovost každého pokrmu je důležitá. Náklady na složky by neměly přesáhnout v žádném případě nepřekročí 30 % konečné hodnoty pokrmu.

Na abyste toho dosáhli, musíte se spolehnout na zkušenosti svého šéfkuchaře. Pro svou stranu bude mít úkol přizpůsobit pokrmy sezónním surovinám, které jsou obvykle k dispozici -mají obvykle lepší ceny.

Vyhledejte dodavatele restaurací, kteří vyhovují vašim potřebám

Najděte dodavatele restaurací podle svých potřeb

služby nabízené poskytovatelem by měly odpovídat vašim potřebám.

Pro například pokud doručují pouze v neděli a vy nemáte v neděli otevřeno, budete muset najmout zaměstnance a zaplatit jim přesčasy, aby mohli přijímat ingredience.

Všichni tyto dodatečné výdaje na konci měsíce navýší rozpočet, který potřebujete na efektivní provoz restaurace.

Pro je proto obvyklé hledat poskytovatele, který se dokáže přizpůsobit našimpotřebám a potřeby a skutečnosti.

Nejlepší poskytovatel je ten, který řeší

Nejlepší poskytovatel je ten, který řeší

provoz vaší restaurace je na vaší zodpovědnosti, to je pravda, ale pokud se rozhodnete spolupracovat s nějakým spolupracovat s prodejcem, je to proto, aby vás podpořil při dosahování vašich cílů.

Během vztahů, je to poslední, co potřebujete, starat se o provozní problémy svého protějšku provozní problémy vašeho protějšku.

Na adrese v případě selhání nebo přerušení procesů z vaší odpovědnosti je ideální, kdyžje že stejný poskytovatel hledá řešení rychle a efektivně.

Pro pokud se například porouchá auto na rozvoz jídla, nemůžete si najmout službu, která by ho nahradila službu, která ji nahradí. Ideální je, když se o něj dodavatel postará, vyřeší ho a doručit podle plánu.

Platit včas

Platit včas

Jeden jedním z požadavků dodavatelů restaurací je včasná platba zajejich služby jejich služby.

Na adrese vztah, nastavte splátkový kalendář, který bude vyhovovat oběma stranám obě strany

Jakmile jakmile dosáhnete dohody, nikdy a za žádných okolností ji nepřerušujte. Nezapomeňte, že pokud požadujete, musíte také dodat.

Na adrese v každém případě je základním prvkem, který do tohoto bodu vstupuje, komunikace. Před případným zpožděním platby se předem domluvte a vyhněte se překvapením překvapení.

Každý podnik má vlastní splátkový kalendář v závislosti na jednotlivých položkách. Proto proto neovlivňujte negativně finanční odpovědnostsvých dodavatelů vašich dodavatelů.

Platná dokumentace a prokázané zkušenosti

Řádné doklady a prokázané zkušenosti

dodavatelé potravin musí mít povolení a licence, které jim umož ňují obchodovat v tomto odvětví na trh v tomto odvětví.

Před sjednání služeb jakéhokoli dodavatele, ujistěte se, že je v pořádku se všemi administrativními náležitostmi v souladu se všemi platnými správními postupy. Tímto způsobem předejít problémům.

Také, je lepší mít podporu poskytovatele, který má v tomto odvětví zkušenosti odvětví.

Znalost podnikání a jeho složitostí je pro vás výhodou.

Na adrese v obou případech je nejlepší, když se s klienty svého poskytovatele poradíte o tom, jaká je jejich a zeptejte se na jejich názor na službu.

Držte si své přátele nablízku, dokonce i své dodavatele..

Mějte své přátele nablízku a také své dodavatele...

S ve vašem okolí jsou jistě kvalitní dodavatelé, kteří vám mohou pomoci při správě vašeho majetku ve vedení vaší restaurace.

Jeden ze služeb, které nejvíce zvyšují náklady dodavatele, je expedice. Abyste se vyhnuli vysokým nákladům, je ideální najmout si dodavatele v blízkostivaší restaurace vaší restaurace.

Také je také pravda, že nákupem u dodavatele, který je vám nejblíže, podporujete svého dodavatele komunita a je to velmi příznivý postoj k jídelně.

Chvála místní hrdost a vysvětlete, že vaše pokrmy jsou založeny na místních produktech.

Bude to značka odlišující značka ve vašem oboru.

Více než jeden dodavatel a několik nouzových dodavatelů

Více než jeden poskytovatel a několik pohotovostních

Vyhněte se chybu, že má pouze jednoho dodavatele. Provoz vaší restaurace závisí na vašich produktech.

Nejlepší je mít několik dodavatelů a několik nouzových dodavatelů pohotovost, na kterou se můžete obrátit v případě poruchy, neočekávané situace se nedají naplánovat, ale můžete se vyhnout technickému výpadku vašeho systému technická odstávka vaší restaurace z důvodu selhání dodavatele.

Koupit pravidelně. Nečekejte, až se dostanete na nejnižší úroveň zásob.

To vám poskytne čas na manévrování v případě selhání dodavatele.

Monouso: dodavatel pro restaurace ve Španělsku

Jako jak jsme vám řekli na začátku, správný provoz vaší restaurace závisí na několika faktorech několik dodavatelů.

Pak dodavatele potravin, jedním z vašich spojenců je ten, kdo vám poskytuje nástrojea spotřební materiál a spotřební materiál potřebný pro váš provoz.

Z Monouso, máme pestrý katalog produktů a produkty a služby, které uspokojí potřeby našich zákazníků v oblasti hotelnictví, gastronomie a restaurací odvětví hotelnictví, stravování a cateringových služeb.

Nádobí, sklenice, příbory, ubrusy, ubrousky, nádoby na potraviny, čisticí prostředky a cateringové služby a cateringové oblečení, to jsou některé z kategorií,které tvoří náš internetový obchod náš internetový obchod.

Pro vám nabízíme vysoce kvalitní služby, jaké si vaše restaurace zaslouží, sázíme na výrobky se zaručeným s výrobky se zaručenou odolností a trvanlivostí, které jsou vhodné pro časté používání časté používání v restauracích.

S s cílem zlepšit provoz vaší restaurace v rekordně krátkém čase, máme doručovací službu do kterékoli části Španělska.

Na adrese maximálně do 48 hodin po potvrzení objednávky obdržíte svéobjednávky v objednávky na adrese, která vám nejlépe vyhovuje.

Vstupte na na Monouso. Objevte zkušenou restauraci zkušeného dodavatele restaurací, který rozumí tomuto oboru a věnuje se vašemu podnikání, její služby a kvalitu, která vás charakterizuje.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.