fbpx

Jak ohřát pizzu, aby vypadala jako čerstvě připravená

Cómo recalentar pizza para que parezca recién hecha

Přemýšleli jste někdy, jak ohřát pizzu? Ačkoli se ohřívání pizzy zdá být jednoduchým úkolem, mnoho lidí má nakonec jídlo opečené, suché, spálené, studené a celkově nechutné. Ohřívání pizzy má své triky, v tomto příspěvku jsme shromáždili ty nejzajímavější, aby při ohřívání vypadala jako právě vytažená z trouby.

Existuje několik způsobů ohřívání pizzy, zde vás naučíme, jak ohřát pizzu v mikrovlnné troubě, jak ohřívat pizzu v elektrické troubě a jak ohřívat pizzu na pánvi. Dozvíte se také, jak ohřívat pizzu na roštu nebo grilu, ve fritéze a dokonce i v sendvičovači.

Zůstaňte s námi, naučte se ohřívat pizzu správným způsobem, zvládněte tuto techniku a budete mít doma vždy pizzu, která vypadá, jako by právě vyjela z trouby.

božské!

Jak ohřát pizzu v mikrovlnné troubě

Jak ohřát pizzu v mikrovlnné troubě

Ohřev pizzy v mikrovlnné troubě je jednou z nejčastěji používaných metod, protože stačí stisknout tlačítko, počkat několik sekund a je hotovo. Tato technika však ne vždy funguje, protože těsto ztratí křupavý nádech a polevy se vysuší. Co se stane, když ho necháte vychladnout? Budete mít pizzu, která se nedá sníst.

Trik, jak zabránit vysychání pizzy. Abyste tomu předešli, je třeba do mikrovlnné trouby umístit sklenici s vodou, což sníží výkon při vaření a vytvoří vlhké prostředí, které potraviny ohřeje, aniž by je vy sušilo. Můžete také použít savý papírový ubrousek a před ohřevem v mikrovlnné troubě porce pizzy zcela zakrýt.

Ohřívání pizzy na roštu nebo grilu

Ohřev pizzy na grilu nebo roštu

Ohřátí pizzy na grilu nebo roštu je velmi jednoduché a zabere vám několik minut, stačí pizzu položit na gril a počkat, až se vrátí do rozpuštěné konzistence, kterou máme tak rádi.

Nezapomeňte však, že ačkoli je tato technika velmi jednoduchá, musíte být velmi opatrní. Při sebemenší neopatrnosti se pizza spálí a nelze ji jíst. Nejlepší natéto technice je, že těsto bude křupavé a lahodné, jako by právě vyjelo z pece na pizzu.

Jak ohřívat pizzu na pánvi

Jak ohřívat pizzu na pánvi

Dalším praktickým způsobem, jak ohřát pizzu a zachovat křupavý základ, je použít pánev, nejlépe nepřilnavou.

Pánev rozehřejte na středně nízké teplotě, až se rozpálí, vložte do ní kousek pizzy a počkejte dvě až tři minuty. Nemusíte ji obracet.

Chcete zlepšit výsledek? Při ohřívání pizzy můžete pánev přikrýt pokličkou, sýr se tak rozpustí působením páry vznikající uvnitř pánve.

Ohřívání pizzy ve fritéze na vzduchu

Ohřívání pizzy ve fritéze na vzduchu

Pokud máte doma fritézu, je pro vás tato možnost ohřívání pizzy ideální. Kromě toho, že je tato technika ohřívání pizzy jednoduchá, je i velmi rychlá.

Stačí vložit plátek pizzy do koše a v 30sekundových intervalech kontrolovat, zda je pizza rovnoměrně ohřátá, což trvá 3 až 4 minuty. Teplo vznikající uvnitř fritézy je velmi intenzivní, nenechávejte pizzu bez dozoru, jinak o ni určitě přijdete.

K ohřevu pizzy použijte sendvičovač

Ohřívání pizzy v sendvičovači

Pro ohřev pizzy nemusíte vždy používat tradiční metody, zejména pokud jste příznivci křupavého těsta, které při kousnutí křupe. Pokud si chcete pizzu vychutnat dokonale, zkuste ji ohřát v sendvičovači.

Na začátek položte na sendvičovač kus pečicího papíru a položte na něj plátky pizzy – aniž byste zavírali víko, poznáte, že je váš plátek pizzy hotový, když se sýr začne rozpouštět.

Trik pro ohřívání pizzy v elektrické troubě

Trik, jak ohřát pizzu v elektrické troubě

Trik při ohřívání pizzy v elektrické troubě spočívá v pečení při nízké teplotě na plechu s alobalem. Tím se zabrání vysychání plátků pizzy, které se díky postupnému zvyšování teploty v troubě zahřívají odspodu nahoru.

Tento způsob ohřívání pizzy není tak rychlý jako předchozí, protože trvá asi 20 minut, ale nakonec si budete moci vychutnat křupavou a chutnou pizzu

Podívejte se, co potřebujete k ohřátí pizzy a její konzumaci

Podívejte se, co potřebujete k ohřátí pizzy a její konzumaci.

Máte horkou pizzu a potřebujete speciální nádobí, abyste ji mohli jíst jako v pizzerii. Vstupte do našeho internetového obchodu Monouso a objevte vše, co máme k dispozici, abyste si mohli doma připravit dokonalé pizza odpoledne.

V sekci Nádoby na pizzu najdete talíře, klíny, krabičky nebo sáčky odolné proti mastnotě, které vám umožní jíst svačinu bez jakýchkoli nepříjemností. Kromě toho máme nejrozmanitější zásoby papírových ubrousků, které vám pomohou udržet vaše ruce hygienické, zatímco budete ochutnávat lahodnou pizzu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.