fbpx

jak prodávat pizzu z domova?

Mnoho lidí si myslí, že otevřít si doma pizzerii není snadné, zejména když pomyslí na finanční riziko, které to může představovat. Ale není tomu tak! Může se to zdát neuvěřitelné, ale ve skutečnosti domácí pizzerie nevyžaduje velké finanční investice. Procento rizika neúspěchu je navíc mnohem nižší než u jakéhokoli jiného domácího podnikání.

Tento typ podnikání má díky popularitě, kterou si pizza v posledních letech získala, mnoho výhod. Spotřebitelé jsou kvůli napjatému pracovnímu rozvrhu stále více závislí na rychlém a snadném stravování. Proto je pravděpodobnost neúspěchu při zahájení podnikání s pizzou velmi nízká.

6 klíčů k prodeji pizzy z domova

Cómo vender pizzas desde mi casa

Pizza je jedním z nejoblíbenějších pokrmů veřejnosti, zejména mladých lidí a dětí, a proto je výnosným podnikem. Navíc jich je celá řada a snadno se připravují.

Pokud máte rádi gastronomii a chcete investovat do podnikání tohoto typu, postupujte podle následujících kroků:

1. Naučte se připravovat dobrou pizzu

Investujte nějaký čas do školení, abyste se naučili vařit dobrou pizzu a další druhy jídel, která jsou rychlá a snadná. Naučíte se tak nejen připravovat pizzu s dobrým kořením. Budete také moci přidávat nové pokrmy do jídelního lístku, což vám umožní přilákat více zákazníků.

2. Sestavte si podnikatelský plán

Než otevřete dveře svého podniku, je důležité analyzovat problémy, které by jej mohly pozitivně nebo negativně ovlivnit. Tímto způsobem budete moci sestavit podnikatelský plán podle svých potřeb a rozpočtu.

Tento podnikatelský plán by měl obsahovat popis vaší pizzerie, poslání, vizi, strukturu, členy, silné a slabé stránky a příležitosti.

Také byste si měli prostudovat trh, na kterém budete prodávat, a svůj marketingový plán. Nezapomeňte uvést počáteční náklady a předpokládané příjmy. To vám pomůže lépe řídit vaši firmu.

3. Získejte potřebný kapitál pro své podnikání

Při prodeji pizzy doma nepotřebujete velký kapitál, protože nemusíte platit za pronájem obchodu. Pokud je prostor omezený, nemusíte kupovat židle a stoly.

Pokud ještě nemáte potřebný kapitál na zahájení podnikání, začněte žádat o úvěr u své banky. Nebo se můžete obrátit na soukromé investory.

4. Nákup potřebného vybavení pro vaši firmu

Je pravda, že při prodeji pizzy z domova není mnoho produktů nezbytných. Při přípravě a prodeji pizzy je však nepostradatelná i řada dalších. Patří mezi ně:

 • Chladnička.
 • Trouba.
 • Hrnce a pánve.
 • Odměrky.
 • Krabice na pizzu.
 • Jídla.
 • Příbory.
 • Ubrousky

Pokud navíc uvažujete o rozvozu zboží domů, budete potřebovat vozidlo.

5. Vytvoření nabídky různých druhů pizzy

Chcete-li v tomto oboru vyniknout, musíte mít rozmanitost, abyste mohli svým zákazníkům nabídnout různé možnosti a reagovat na rozmanitost chutí.

Je však vhodné začít nabídkou menu s několika možnostmi, abyste poznali chutě svých zákazníků. Později můžete nabízet nové produkty, a pokud je to možné, přidat do nabídky jedinečný druh pizzy, abyste se odlišili od ostatních pizzerií. To pomůže vaší firmě růst a odlišit se od konkurence.

6. Nabídněte svůj produkt

Je důležité, aby se o vašem produktu vědělo, že vaše firma existuje a že máte co nabídnout. Za tímto účelem můžete provést následující kroky:

 • Rozdáváníletáků ve vašem okolí: Můžete chodit od domu k domu a rozdávat letáky, abyste dali sousedům vědět, že ve svém domě prodáváte pizzu. Můžete se také obrátit na místní média a propagovat svůj produkt ve svém okolí.
 • Využijte sociální média: Propagujte své pizzy prostřednictvím sociálních médií, jako jsou Facebook, Twitter, Instagram, YouTube a Pinterest. Můžete sdílet fotografie pizzy nebo exkluzivní videa z její přípravy. Tímto způsobem získáte a udržíte si zákazníky, kteří vás budou dokonce doporučovat.
 • Vytvoření webové stránky: Zvažte vytvoření webových stránek, aby vaši zákazníci měli přehled o vašem podnikání, cenách, propagačních akcích a dalších informacích. Na internetu najdete mnoho bezplatných nástrojů pro tvorbu vlastních webových stránek. Ujistěte se, že jste přidali všechny potřebné údaje, aby vás lidé mohli kontaktovat a objednávat.
 • Nabídka vzorků: Skvělým způsobem, jak zaujmout potenciální zákazníky, je dát jim možnost ochutnat vaši pizzu zdarma. Toho můžete dosáhnout nabízením vzorků na místních akcích, v supermarketech nebo na ulici.

Ať už se rozhodnete propagovat svůj produkt jakkoli, ujistěte se, že má obrázek, který upoutá pozornost lidí.

Kromě toho si můžete vytvořit logo a jedinečný název, aby vás lidé mohli okamžitě identifikovat.

Doporučení pro prodej pizzy z domova

Přestože je o rychlé občerstvení stále velký zájem, chci se s vámi podělit o několik doporučení, aby vaše podnikání bylo úspěšné.

 • Nabídka dostupných cen a propagačních akcíje dobrou strategií, jak přimět lidi, aby se o vaší firmě dozvěděli.
 • Vždy používejte čerstvé a kvalitní suroviny, protože díky tomu bude mít vaše pizza dobrou pověst.
 • Pečujte o své zájmy odpovědným řízením svého podniku, aby se mohl udržet a růst.

kde koupit krabice na pizzu?

přemýšlíte o tom, že si založíte domácí pizzerii? Pak je třeba koupit krabice na pizzu, ve kterých můžete podávat jídlo s sebou nebo rozvážet domů.

V našem internetovém obchodě monouso.es máme širokou nabídku jednorázových a biologicky odbouratelných výrobků, kde najdete krabice z kraftového kartonu nebo zdobené krabice na pizzu. Lze je zakoupit v různých velikostech a s italským nebo personalizovaným designem, což je ideální pro zviditelnění vaší značky.

Nabízíme vám také kartonové klíny na pizzu, stoly na pizzu nebo trojnožky na pizzu, abyste mohli nabízet ty nejlepší služby. Máme také kartonové talíře, kulaté a trojúhelníkové talíře na pizzu, sáčky odolné proti mastnotě, ubrousky a levné a kvalitní plastové příbory.

Dostali jsme se na konec tohoto příspěvku, kde vám ukážeme, jak prodávat pizzu z domova. Pamatujte, že nejdůležitější je, aby byl zákazník spokojen již při první návštěvě.

Nezapomeňte navštivte náš prodejní katalognabízíme vám produkty s nejlepším poměrem kvality a ceny, takže můžete začít podnikat ještě dnes, kontaktujte nás!

Jak prodávat pizzu z domova?

1. Připravte jedinečný a chutný recept.
2. Vypracujte obchodní plán.
3. Získat potřebný kapitál.
4. Nákup potřebného vybavení pro podnikání.
5. Vytvořte menu s různými druhy pizzy.
6. Nabídněte svůj produkt a vytvořte marketingovou strategii.

Kde koupit krabice na pizzu?

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku jednorázových a biologicky odbouratelných výrobků, které můžete personalizovat a zviditelnit svou značku.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.