fbpx

Jednorázové rukavice na manikúru a pedikúru

Když mluvíme o práci, mluvíme o tom, že chceme mít ty nejlepší materiály, abychom ji mohli dělat perfektně. Jednorázové rukavice na manikúru a pedikúru nejsou výjimkou. A vy už máte ty nejlepší?

Jednorázové rukavice na manikúru a pedikúru: vlastnosti

patříte mezi ty, kteří si uvědomují, jak je důležité tyto předměty po použití zlikvidovat? Pokud ne, měli byste se o to začít starat, protože právě proto jsou manikúrní a pedikúrní rukavice na jedno použití. Jinými slovy, jsou určeny pouze k jednorázovému použití a nelze je použít vícekrát

I když s nimi pracujete a jste velmi zvyklí používat stejné rukavice u několika klientů, začněte tento zvyk měnit! Tento aspekt je důležité zdůraznit více než cokoli jiného z hlediska hygieny a péče. Při čištění nehtů a provádění manikúry a pedikúry otevíráte dveře bakteriím napuštěným v rukavici!

Více hygieny a více zdraví

Pokud jde o nákup tuctu nebo více kusů tohoto materiálu, není to zbytečná investice. Jak si myslíte, že se vaši klienti cítí, když vědí, že se snažíte poskytovat jim ty nejlepší služby?

O zdraví je třeba pečovat a díky manikúrním a pedikúrním rukavicím je to mnohem snazší. Při manikúře a pedikúře nejenže zajistíte bezpečnost a péči, ale ochráníte i sebe! Je nehygienické je používat opakovaně u více než jednoho klienta

Různé textury a kvalita

Při výběru typu rukavic je třeba mít na paměti, že musí být vhodné pro tento typ práce. Latexové, vinylové a nitrilové rukavice se dodávají v různých provedeních. Existují například ekologické latexové rukavice, které jsou díky své tenkosti velmi citlivé

Jednorázové rukavice jsou nejpřínosnější, pokud jsou biologicky odbouratelné. To neznamená, že by se jejich odolnost měnila nebo že by se zhoršovalo jejich zpracování – právě naopak! Můžete je jednou použít a zjistit kvalitu a rozdíl mezi nimi a běžnými rukavicemi

Ochrana

Je pravda, že ochrana poskytovaná těmito rukavicemi je neuvěřitelná, a proto jsou jejich výhody.Neměli byste je však považovat za náhradu ručního mytí nebo je nosit neustále. Jejich používání by mělo být vždy přiměřeně vyvážené

Jednorázové rukavice pro manikúru a pedikúru: výhody

Když chcete pracovat bezchybně chcete se spolehnout i na ten nejmenší materiál, abyste mohli být.. neuvěřitelné. Jednorázové rukavice umožňují provádět manikúru a pedikúru a také manikúra a pedikúra, jak se můžete přesvědčit v následujících výhodách:

  • Nehrozí, že si potřísníte pokožku předměty, se kterými manipulujete
  • Jednorázové manikúrní a pedikúrní rukavice jsou dostatečně odolné, aby je neovlivnilo používání drsných chemikálií
  • S ostrými nástroji můžete manipulovat, protože díky své kvalitě mají nízkou pravděpodobnost propíchnutí
  • Pokud jste je získali ze spolehlivého zdroje, zjistíte, že odpor je mnohem znatelnější než u jiných rukavic

Na běžné každodenní nošení jednorázových rukavic si můžete zvyknout, protože se vyhnete infekčním onemocněním a rozsáhlé manipulaci s různými ostrými předměty a silnými chemikáliemi, které by při přímém kontaktu s kůží způsobily poškození!

máte své hypoalergenní rukavice?

Pokud patříte k těm, kteří se vyhýbají používání jednorázových rukavic kvůli alergickým reakcím, díky hypoalergenním rukavicím to již nebude problém ani výmluva. V současné době se mnoho výrobců vydalo nečekaným směrem v používání rukavic a rozšiřuje vlastnosti svých komponentů. Proč? Jejich cílem je, aby měly mnohem větší dosah a mohly je využívat všechny typy lidí

je nějaká změna v rukavicích, pokud jsou hypoalergenní?

Určitě ne. Výrazný rozdíl je, že je můžete používat volněji, bez možnosti reakce, při delším užívání reakce, v prodloužených hodinách, aniž by je vyměnil. Podívejte se na výhody a vlastnosti těchto konkrétních rukavic:

  • Neztrácejí pružnost
  • Zůstávají stejně odolné jako
  • Stejně jako běžné rukavice jsou opatřeny mastkem, který usnadňuje jejich nasazování
  • Prášek je bez zápachu a s nízkým obsahem chemických složek. Je také antialergenní
  • Pokud je biologicky rozložitelný, po uložení na skládku se opět rozpadne do přírody

Čím více výhodných variant má ve svém složení, tím lépe. To je důležité mít na paměti, protože v dnešní době se rukavice upravují tak, aby byly lépe použitelné, což přináší výhody vám i vašim zákazníkům.

Lze jednorázové manikúrní a pedikúrní rukavice používat opakovaně?

To se nedoporučuje. Pro každého klienta by měla být použita jiná sada.

Výhody používání jednorázových rukavic na manikúru a pedikúru.

– Vyhnete se tak možnosti potřísnění pokožky.
– Odolávají použití silných chemických látek.
– Díky své kvalitě snižují riziko perforace.

Jsou hypoalergenní rukavice stejně užitečné jako normální rukavice?

Ano, nejenže neztrácejí svou pružnost, ale jsou stejně pevné. Jediným rozdílem je možnost zabránit vyrážce dalším používáním.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.