fbpx

Jídelní lístek dětské restaurace, jak vytvořit svůj vlastní

jídelní lístek restaurace pro děti

V každém rodinném podniku je důležité, jídelní lístek dětské restaurace, když sedí u stolu. Zejména proto, že pokud budou malí strávníci odcházet z vaší restaurace spokojení, budou spokojení i jejich rodiče a budou se chtít brzy vrátit.

Dětské menu v restauraci pomůže každému hotelovému podniku získat přidanou hodnotu. A i tento atribut přímo ovlivní výběr zákazníka při výběru toho či onoho gastronomického zařízení ve vašem městě.

Pokud se chcete k tomuto novému trendu v pohostinství připojit, čtěte tento příspěvek dál. Zde vám ukážeme, jak vytvořit dětské menu, které zvýrazní vaši gastronomickou nabídku. Začněme!

Restaurační menu pro děti Nový trend v pohostinství!

Novým trendem v restauračním průmyslu se staly dětské jídelní lístky. Díky tomu, že v nejmenších strávnících vzbuzují chuť k jídlu a zajišťují, že jejich rozhodnutí je opravdu uspokojivé.

carta-restaurant-for-ninos

Slouží především k informování o jídle, nápojích a službách, které restaurace nabízí. Protože jsou určeny dětem, mají navíc poutavější a modernější design, aby byly pro děti snadno pochopitelné.

Tipy pro sestavení jídelního lístku v dětské restauraci

Sestavení dětského jídelníčku je úkol, který je třeba pečlivě plnit. Zejména proto, že bude zaměřen na děti, které patří k nejobtížněji přesvědčitelné skupině zákazníků v pohostinství.

Při tvorbě dětského jídelního lístku je třeba zvážit několik následujících tipů:

Buďte jasní a konkrétní

Při sestavování jídelního lístku restaurace pro děti se snažte jednotlivé pokrmy popsat atraktivním a konkrétním způsobem. Právě proto, že pokud budete vysvětlování pokrmu prodlužovat, dítě se nakonec bude nudit.

Pečlivě uspořádejte oddíly

Proveďte interní hodnocení, které vám pomůže určit, které pokrmy ve vaší restauraci určené dětem jsou nejvýnosnější. Na základě těchto výsledků pak zařaďte tyto pokrmy na první místo v jídelním lístku.

Sázka na dezerty

Nabídka dezertů pro děti může být uvedena ve speciálním menu, kde převládá atraktivní prezentace, která malé strávníky vybízí k objednávce. Pokud je však chcete zobrazit ve stejné nabídce s hlavními jídly, bude to také platit.

Přidejte poutavé vizuální prvky

Většina dětí jí nejprve očima. Pokud chcete tuto skutečnost využít, přidejte obrázky s dobrým vizuálním dojmem, aby se aktivoval zrak dítěte a udělal objednávku.

Přizpůsobení pokrmů

Abyste snížili náklady, doporučujeme upravit některá jídla, která máte k dispozici v “menu pro dospělé”, pro děti. K tomu lze použít stejné suroviny a stejný způsob přípravy, ale upravit množství a způsob prezentace.

Vytvářejte různé prezentace

Můžete si také vybrat dvě dětské karty, jednu speciální pro děti do pěti let a druhou pro děti do dvanácti let. Vždy hraje s moderním, atraktivním designem a odolným materiálem, který zabraňuje jeho brzkému poškození.

Identifikace karty

Vždy je důležité zdůraznit logo nebo identifikaci vaší restaurace, protože je to dobrá reklamní strategie pro všechny podniky v pohostinství. Doporučujeme také uvést telefonní čísla, adresu, e-mail a sociální sítě.

Navrhněte jídelní lístek podle svých prostor

Dětské jídelní lístky mají obvykle ilustrativní a barevný grafický design. Pokud se však nebude řídit stejným trendem jako vaše restaurace, skončíte s jídelním lístkem, který nepřinese vizuální výsledky, v něž doufáte.

Výběr správného písma

Ačkoli jsou rodinné dopisy o něco ilustrativnější, měli byste dbát na to, abyste zvolili čitelné písmo vyvážené velikosti. Například tmavá, tučná písmena na světlém nebo bílém pozadí jsou lépe čitelná.

Informace o alergenech

Informování o alergenech v dětském jídelníčku je prvek, za který budou rodiče velmi vděční. Nezapomeňte, že v dnešní době existuje mnoho dětí s intolerancí nebo alergií na určité potraviny.

Top 6: Jídla, která můžete přidat do dětského menu ve své restauraci

V posledních několika letech se objednávky dětských menu neustále zvyšují. Z tohoto důvodu se také mnoho restaurací rychlého občerstvení ve Španělsku rozhodlo nabídnout svým zákazníkům “dětské menu”.

jídelní lístek restaurace pro děti

Na prvním místě žebříčku oblíbenosti u dětí jsou stále hamburgery a pizza. Existují však i další možnosti, jak obohatit rodinný jídelníček:

1. Palačinky

Tento seznam začínáme povídáním o palačinkách, které představují chutnou alternativu k snídani pro děti. S tímto pokrmem si můžete pohrát a přidat do něj ovocné polevy, aby byl atraktivnější a neodolatelnější pro chuťové buňky.

2. Francouzský toast

Za druhé máme francouzské toasty, které můžete ve své restauraci nabízet jako snídani nebo jako chutnou sladkou svačinu kdykoli během dne. Toto menu je vhodné pro děti starší čtyř let, které se již stravují samostatně.

3. Špagety

Další alternativou, kterou můžete ve své restauraci nabízet, jsou špagety, jídlo, které se rychle rozšířilo mezi oblíbená dětská jídla. Můžete ji podávat s omáčkou z mořských plodů, masovými kuličkami, kuřecím masem, klobásou atd.

4. Kuřecí křidélka

Na tomto seznamu jsou kuřecí křidélka, jídlo, o které se může podělit celá rodina i s těmi nejmenšími. Můžete je podávat s celerovými tyčinkami, mrkví a nivovou pomazánkou.

5. Kuřecí parmazán

Jako další možnost máme kuřecí parmazán, který postupně vytlačuje přednost před nugetami. Zejména proto, že má vrstvu rajčatové omáčky a sýra a je dokonce doplněna těstovinami.

6. Kukuřičný pes

Tento seznam uzavíráme kukuřičným dogem, což je párek v rohlíku obalený silnou vrstvou těsta z kukuřičné mouky. V dnešní době se stala velmi oblíbenou v restauracích a můžete ji nabízet jako snídani, oběd nebo svačinu.

Na závěr bych chtěl říci, že pokud se rozhodnete sestavit jídelní lístek pro děti, nezapomeňte vždy zvolit odolné materiály. Aby bylo možné jej udržet v dobrém stavu bez ohledu na blátivé potraviny.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.