fbpx

Zvolte nádobu ze které olej neuniká

Envases donde el aceite no se filtra

Můžete vybrat kontejner, ve kterém olej nefiltruje jednoduchým způsobem, díky doporučením, která vám ukážeme v tomto příspěvku vám ukážeme v tomto příspěvku. Tímto způsobem se nemusíte obávat o své zákazníky zákazníci nakonec dostanou na talíř olej.

Po přečtení tohoto článku, snadno pochopíte, jaká je ideální nádobu ze které olej neuniká. Stejně jako je důležité vychutnat si chutnou večeři, je také důležité nedělat si starosti o své zákazníky obávat se, že si zákazníci domů odnesou svačinu, která může znečistit jejich prostředí nebo zákazníka prostředí nebo samotného zákazníka.

Toho lze dosáhnout prostřednictvím oleofobní a nepropustné obaly. Tento typ balení má zvláštností je, že olej je odváděn, aniž by se dostal na povrch, čímž zůstává zachován povrch, aby se mastnota nedostala do rukou zákazníka. Čtěte dál a vyberte si správný kontejner bez problémů.

Oleofobní

Výběr správného obalu musíte nejprve pochopit, co znamená termín oleofobní, ačkoli se jedná o termín, který se většinou používá v oblasti technologií a technologií telefonování; v podstatě proto, že se jedná o vlastnost, která odlišuje obrazovky nejnovějších telefonů nejnovější generace mobilních zařízení.

Při obráceném postupu, spočívá v chemickém nanášení syntetické patiny, která způsobuje odmítání mastnoty mastnotu, která se při používání zařízení odloupne z prstů, a povrch zůstane bez otisků prstů povrch bez otisků prstů.

V tomto smyslu existují materiály, které jsou díky své snížené pórovitosti izolační vůči olejům a kapalinám, např. hliník nebo plast pórovitost, např. vzduchotěsné hliníkové nebo plastové nádoby.

Pokud nemají výřez, jsou tyto výřezy nádoby udržují olej neustále mimo dosah a jsou nejlepší volbou pro skladování představují nejlepší volbu pro skladování omáček, salátů, krémů a polévek.

Obvykle je nepropustnost v souvisí s časovou náročností služby, která je způsobena porézním povrchem porézní povrch. Například celulózové, dřevěné a lepenkové konstrukce odolávají působení oleje 15 až 20 minut, což však závisí na použitém chemickém ošetření 15 až 20 minut na olej, ale to závisí na použitém chemickém ošetření.

Pokud jde o lepenku a papír, tento druh procesu je nezbytný vzhledem k propustnosti a značné poréznosti vlákentohoto materiálu porézní vlákno tohoto materiálu.

Parafín je jedním ze způsobů aby papír zabránil pronikání oleje, obvykle se parafín nachází v sáčcích na rohlíky a sendviče obvykle se nachází v sáčcích na croissanty a sendviče, které obsahují uvnitř plastovou patinu uvnitř plastové patiny.

Olej vyklouzne z sendvič, ale zůstane uvnitř, takže zákazník si ho nakonec nerozmaže nakonec si přes papír rozmažou ruku.

Bez ohledu na zvolený obal, na tuto vlastnost nesmíte zapomenout, až budete svým zákazníkům produkt nabízet, protože je to jedna z hlavních výhod výrobku, protože je to jeden z hlavních požadavků. Ať už jste si vybrali kartonové, hliníkové nebo přírodní dřevěné obaly; vždy je třeba brát v úvahu, jaký výrobek chcete zabalit produkt, který nabízíte spotřebiteli.

Obaly na potraviny z PLA, PP, PET, OPS a PS

Když mluvíme o jednorázových jednorázové obaly na potraviny, první věc, která vás napadne, je následující: obal musí být by měly zachovávat vlastnosti potravin, minimalizovat dopad na životní prostředí a odolávat kontaminantům prostředí a že odolává kontaminujícím látkám.

Kromě toho musí být obal ergonomické, praktické, průhledné a lehké. Jeden z typů obalů, který má většinu těchto vlastností většinu těchto vlastností je plastový kontejner, a proto je jedním z nejvíce jeden z nejžádanějších obalů.

Plastové obaly uchovávají potraviny podléhající rychlé zkáze potraviny podléhající rychlé zkáze vydrží déle, čímž se sníží spotřeba konzervačních látek a množství odpadu kromě toho zachovává nutriční hodnotu a chuť potravin jídlo.

Jsou inovativní a pohodlnější, lehké, snadno se tisknou, vyrábějí se v různých tvarech a mají odpovídající mechanickou pevnost. S postupem času se tyto nádoby z plastu vyvíjejí a přizpůsobují požadavkům lidí.

Plastové nádoby jsou hygienické a hygienické a bezpečné, protože pomáhají chránit léky i potraviny před kontaminací proti kontaminaci. Zabraňují šíření zárodků během distribuce, výroby a obchodu distribuce, výroba a obchod.

Díky hermetickému těsnění poskytují větší bezpečnost a ochranu, navíc plast umožňuje, že mohou vidět prvky uvnitř, aniž by bylo nutné je řezat, dotýkat se jich nebo je jakkoli poškozovat jakékoliv poškození.

Nelze popřít, že plastové plastové kontejnery mají několik výhod a jsou poměrně pohodlné, ale mají také jednu výhodu mají aspekt proti.

Jedná se o poměrně znečišťující materiál znečišťující, ačkoli v současné době je možné najít některé designy, které jsou recyklovatelné recyklovatelné. V současné době se hledá řešení tohoto aspektu stejným způsobem navrhujeme šetrnější variantu k planetě, máme na mysli kontejnery z PLA obaly z PLA.

Během výrobního procesu dochází k různé řady plastových pryskyřic, jako je polystyren, polyethylen, nejčastěji se používá mléčná polykyselina a polypropylen

Nejvýraznější vlastnosti této odrůdy plastů

Podívejme se na hlavní charakteristiky některých z nich druhy plastů.

PET

Má vysoký stupeň stabilitu, kromě toho, že se jedná o lineární termoplastický polymer. Je velmi odolný opotřebení a korozi. PET má dobré tepelné a chemické vlastnosti a chemickou odolnost, je vodotěsný a lehký.

PS

Tento materiál se obvykle používá se obvykle používá v obalech na potraviny díky své velké izolační a tepelné schopnosti izolaci a tepelnou ochranu, snadné tvarování a lehkost. Je také zárukou hygieny, je zárukou hygieny.

PP

používá se také v obalech na potraviny obalu, je charakteristický tím, že se jedná o poněkud krystalický termoplastický polymer. Jedná se o plast s vynikajícím poměrem nákladů a přínosů. Je vysoce odolný vůči odolný proti rozbití, má tepelnou odolnost a průhlednost.

PLA

Získává se z cukrové třtiny a kukuřičného škrobu cukrové třtiny, kukuřičného škrobu nebo manioku. Vyznačuje se tím, že je termoplast 100% ekologický a biologicky odbouratelný.

OPS

Jedná se o jeden z nejnovějších materiálů na trhu a pochází z polystyrenu, ale s tím rozdílem, že má tenčí profil má tenčí profil, a proto je čistší, průhlednější a křehčí transparentní a křehčí. Je ideální, pokud chcete produkt zvýraznit.

Nelze popřít všechny výhody výhody, které plastové obaly nabízejí v gastronomii, je možné najít širokou škálu obalů z plastu různých velikostí různé velikosti, modely, barvy, ale s vynikajícím poměrem kvality a ceny vynikající poměr kvality a ceny.

Stejně tak doporučujeme používat nádoby z PLA, protože méně znečišťují životní prostředí a představují ekologičtější variantu.

Po přehledu různých typů obalů vám umožníme vybrat si ten, který se vám zdá nejvhodnější. Ve společnosti Monouso máme velký výběr vzduchotěsných a vodotěsných nádob, které zabraňují úniku oleje

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.