fbpx

Nákup piva do baru: 7 klíčů k výběru dodavatele

contratar-cerveza-para-bar-espana

hledáte dodavatele piva pro svůj hotel, restauraci nebo bar? Pokud nevíte, které z nich si vybrat, měli byste vědět, že existují důležité detaily, které je třeba vzít v úvahu, abyste si mohli dobře vybrat pivo do baru

Je nutné si ujasnit, co vám pivovary nabízejí výměnou za prodej jejich značky ve vašem podniku. Měli byste také analyzovat, zda je pro vás výhodné podepsat smlouvu o exkluzivitě a další rozhodující detaily, o kterých budeme hovořit v tomto příspěvku

Abychom vám pomohli při výběru dodavatele piva, shromáždili jsme klíčové informace k tomuto tématu. V tomto článku se dozvíte, které body jsou pro pronájem piva do baru nejdůležitější.

7 klíčových bodů pro pronájem piva do baru

Při najímání piva pro svůj bar se ujistěte, že dodavatelé piva splňují následující charakteristiky:

contratar cerveza para bares características

1. Kvalita výrobku

Rozhodujícím faktorem při výběru správného dodavatele piva je kvalita výrobku. Spotřebitelé hledají kvalitní piva a dávají přednost místům, kde se podávají ta nejlepší a nejrozmanitější piva.

Při shánění piva pro bar dbejte na to, abyste si vybrali co nejkvalitnějšího dodavatele piva. Můžete si udělat průzkum a zjistit, po jakých druzích piva je mezi spotřebiteli v restauračním průmyslu největší poptávka. Měli byste také zohlednit preference svých zákazníků.

2. Odrůda

Kromě kvality je důležitá také rozmanitost a prezentace výrobků. Ujistěte se, že váš dodavatel má širokou nabídku produktů v různých prezentacích.

Mějte na paměti, že vzhledem k široké nabídce průmyslových a řemeslných piv na trhu se spotřebitelé stali velmi náročnými a jsou otevřeni inovacím. Ocení, když si budou moci vybrat ze široké nabídky piv v jídelním lístku a nebudou omezeni pouze na to, co je nabízeno na čepu

Nádoba, ve které pivo podáváte, může mít pro konkurenci zásadní význam. Naše rada zní, abyste se snažili o inovace v prezentaci. U Monouso najdete všechny druhy sklenic, pohárů a džbánů, které vašim zákazníkům zpříjemní zážitek.

3. Ceny

Dalším důležitým aspektem, který byste měli mít na paměti při pronájmu piva do baru, jsou náklady. Ale samozřejmě byste neměli zanedbávat kvalitu výrobku, abyste ušetřili pár eur, a ujistěte se, že hledáte dobré výrobky s nejlepším poměrem ceny a kvality.

Každý seriózní dodavatel piva by vám měl být schopen nabídnout mimo jiné dobré ceny, platební podmínky a množstevní slevy. Kromě toho by bylo vhodné synchronizovat termíny plateb dodavatele s termínem, který je pro vaši firmu nejvhodnější, abyste se vyhnuli možným nepříjemnostem.

4. Dobrá reklama

Existují značky piva, které mají vynikající marketingové a reklamní strategie. Tyto druhy piva jsou obvykle spotřebiteli dobře přijímány

Pokud se rozhodnete podávat ve svém baru známá piva, přilákáte více zákazníků a zvýšíte tržby, protože pivo s dobrou reklamou se prodává samo

5. Odpovědnost

Při shánění piva pro vaši hospodu je důležité, abyste si vybrali profesionálního a angažovaného dodavatele piva

Zodpovědný dodavatel, který dodává včas a v rámci rozpočtu, má vliv na hladký chod vaší hospody

Pivo obdržíte vždy v dohodnutém termínu a budete mít dostatek času na to, abyste si vše zařídili bez přerušení každodenní práce. Kromě toho se vyhnete zpožděním v dodávkách, která mohou negativně ovlivnit vaše podnikání.

6. Školení

Průběžné vzdělávání je v on-trade tak důležité, že někteří dodavatelé piva nabízejí školení jako přidanou hodnotu svých služeb. Schopnost vyškolit své zaměstnance nebo sebe sama v oblasti pivovarnictví pozitivně ovlivní vaše podnikání a pomůže mu růst.

7. Výzkum dodavatelů

Jedním ze způsobů, jak se ujistit, že dodavatel splňuje všechny výše uvedené požadavky, je předem provést průzkum různých dodavatelů piva v dané oblasti. Za tímto účelem si můžete vyhledat informace o jejich pověsti na internetu nebo se zeptat manažerů jiných hospod na jejich zkušenosti s těmito dodavateli.

Beer Rappelling: Co to je?

Před pronájmem piva pro hospody je velmi důležité si ujasnit, co obnáší volba pivníhosjezdu pro hospody. Jedná se o druh slevy nebo půjčky, kterou dodavatelé piva nabízejí podnikům za to, že se zaváží prodat určité množství výrobku v dohodnutém období.

Abyste to lépe pochopili, ukážeme si to na příkladu. Pivovarská společnost uzavře s prodejnou dohodu a nabídne jí zálohu. Na oplátku musí hospoda prodávat určité množství piva této značky ročně po dobu několika let.

contratar cerveza para bar rappel

Pokud se mu podaří prodat dohodnuté množství piva, dostane na konci roku buď větší slevu, nebo bude moci vrátit zálohu.

Obecně platí, že pivovarské sbližování zahrnuje kromě finančního příspěvku také instalaci výčepních zařízení, výčepních skříní, tabulí, markýz a mnoha dalších barových potřeb. Tyto typy firem na vybavení barů mohou být vhodné pro podnikatele, kteří si chtějí otevřít bar. Tímto způsobem ušetří náklady, protože nebudou muset kupovat tyto a mnoho dalších nezbytných prvků pro atmosféru baru.

Nevýhody slaňování

Provádění obchodních jednání jako slaňování přináší vašemu podniku velké výhody. Jedním z příkladů je to, že poskytuje vašemu podniku nezbytné prvky pro jeho provoz. Tento typ smlouvy však může mít pro vaši firmu i určité nevýhody.

Většina těchto společností, které dodávají pivo do gastronomických podniků, požaduje exkluzivitu, takže budete moci podávat pouze piva jejich značky. Kromě toho mají dlouhodobou smlouvu, takže ji budete muset dodržovat po celou dobu trvání smlouvy.

Víme, že většina spotřebitelů si raději vybírá a ochutnává z různých produktů. Pokud jim tuto nabídku nemůžete nabídnout, mohlo by to snížit počet zákazníků, kteří do vašeho baru přijdou.

Případně byste si měli uvědomit, že existují společnosti dodávající pivo, které nejsou v tomto ohledu tak náročné. Když s nimi tedy podepíšete smlouvu o exkluzivitě nebo smlouvu o rapelu, požadují, aby 75 % vaší nabídky piva tvořila jejich značka, zatímco zbývajících 25 % mohou tvořit značky podle vašeho výběru.

Pokud jste hledali ideálního dodavatele piva, doufáme, že vám tento příspěvek pomohl. Nyní máte informace, které potřebujete, abyste se vyhnuli nepříjemnostem a nespokojenosti při pronájmu piva do baru.

Co bychom měli zvážit při pronájmu piva do baru?

Budeme se muset zaměřit na kvalitu výrobků, rozmanitost, ceny, reklamu, odpovědnost a školení. Důležitý bude také průzkum našich dodavatelů.

Co je třeba vzít v úvahu u našeho dodavatele?

Náš dodavatel musí být zodpovědný a schopný nabídnout konkurenceschopné ceny, slevy a další výhody. Měli by být také spolehliví a zavázat se, že dodají produkt, kdykoli ho budeme potřebovat.

Co je to sjíždění piva?

Jedná se o druh slevy nebo půjčky, kterou dodavatelé piva nabízejí podnikům za závazek prodat určité množství výrobku v dohodnutém období.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.