fbpx

Je možné používat potravinovou fólii v mikrovlnné troubě?

Mikrovlnná trouba je jedním z nejpoužívanějších kuchyňských spotřebičů Stejně jako potravinová fólie i mikrovlnná trouba způsobila v kuchyni revoluci.

Co se ale stane, když použijeme potravinovou fólii v mikrovlnné troubě?

Používání mikrovlnné trouby provází řada bezpečnostních opatření a obav Je běžné, že je nepoužíváte s žádným kovovým prvkem uvnitř, jiní lidé se obávají, že mohou způsobit rakovinu.

S ohledem na tuto skutečnost je logické, že existují pochybnosti o pohodlnosti používání potravinové fólie k ohřevu jídla v mikrovlnné troubě.

Odstraňte pochybnosti o používání tohoto typu kuchyňského papíru a objevte další možnosti využití potravinářské fólie. Zjistěte také, které předměty byste neměli vkládat do mikrovlnné trouby.

Průhledná fólie v mikrovlnné troubě

Film transparente en el microondas

Lepicí fólie je druh plastové fólie, která se často používá k ochraně potravin, ať už v obalech nebo jiných typech nádob.

Z tohoto důvodu je běžné uvažovat o ohřevu v mikrovlnné troubě s potravinovou fólií.

Musíte se však ujistit, že před mikrovlnným ohřevem se musíte ujistit, že potravinová fólie vydrží vysoké teploty před mikrovlnným ohřevem.

Doporučení pro použití by měla být uvedena na obalu různých značek potravinářských fólií prodávaných v supermarketech. Tímto způsobem značky uvádějí podmínky pro bezpečné používání svého výrobku.

Pokud je na zakoupené potravinářské fólii značky uvedeno, že je vhodná pro použití v mikrovlnné troubě, máte očekávanou reklamaci, získáte očekávanou pojistnou událost. Používejte ji beze strachu.

V případě, že jej potřebujete používat často, doporučujeme zkontrolovat použitelnost papíru v supermarketu, a ne až po příchodu domů.

Doporučené použití potravinářské fólie

Usos recomendados para el papel film

Lepicí fólie je plastová balicí role, kterou mnozí považují za univerzální nástroj Vyznačuje se pružností a snadnou přizpůsobivostí obalu.

Jedním z hlavních použití potravinářské fólie je balení a uchovávání čerstvých nebo vařených potravin. Používá se také používá se také k přikrytí potravin před jejich uložením do chladničky nebo mrazničky.

Dalším důvodem častého používání potravinářské fólie je ochrana potravin před spálením při vystavení obvyklému chladu v chladničkách.

ztratili jste víko nádoby, kterou chcete použít? Nebojte se, s trochou potravinové fólie budete moci nádobu přikrýt stejně jako původním víkem.

Přilnavá fólie také chrání potraviny před prachem nebo hmyzem, když je před přípravou marinujete v omáčce nebo vývaru.

Při pořádání večírku je lepicí fólie skvělým spojencem. Omáčky, občerstvení a tapas můžete přikrýt až do příchodu hostů. Na konci večírku pak, všechny zbytky můžete bez problémů skladovat.

Nedoporučené použití pro lepicí fólie

Otros usos no recomendados para el film transparente

Nedoporučená použití fólií jsou spojena s vysokou mírou spojené s vysokými teplotami a neschopností je snášet, v zásadě proto, že je vyroben z materiálu, který není pro tento typ použití ideální.

Je důležité se za každou cenu vyhnout vystavení fólie slunci nebo vysokým teplotám při grilování, smažení, pečení v troubě nebo mikrovlnné troubě. Roztaví se bez odporu.

V tomto případě z plastu se mohou uvolňovat některé látky nebo plyny, které jsou zdraví škodlivé, a je lepší se této situaci vyhnout a je lepší se této situaci vyhnout.

Věci, které by se neměly ohřívat v mikrovlnné troubě

Cosas que no se deben meter en el microondas

Kromě některých značek plastových fólií, které nelze používat v mikrovlnné troubě, existují i některé výrobky, které nejsou vhodné pro mikrovlnnou troubu, existují výrobky, které nejsou vhodné pro mikrovlnnou troubu.

Do mikrovlnné trouby byste neměli vkládat především kovové předměty. Je známo, že tento typ materiálu vytváří uvnitř mikrovlnné trouby jiskry a může způsobit požár uvnitř spotřebiče. Hliníkové tácy však můžete ohřívat v mikrovlnné troubě.

Měli byste se také vyhnout používání nádobí s kovovými okraji, mohou vytvářet stejný efekt jako kovové předměty.

U potravin, jako je zelenina, se doporučuje před vložením do mikrovlnné trouby provést zářezy do slupky.

Řezy zabraňují explozi zeleniny, v důsledku rychlého nárůstu teploty a vytváří velké množství výparů.

Stejný problém nastane, když se do mikrovlnné trouby vloží vejce se skořápkou. Vnitřní teplo vejce vytváří tlak, který se uvolní až při explozi vejce.

Nakonec byste se měli ujistit, že vaše plastové nádoby jsou vhodné do mikrovlnné trouby.

V opačném případě by se plast mohl roztavit a uvolnit nebezpečné látky při kontaktu s potravinami. V nejhorším případě se nádoba zcela roztaví a vy budete muset nepořádek uklidit.

Alternativy k mikrovlnnému ohřevu potravinové fólie v mikrovlnné troubě

Alternativas papel film calentar en el microondas

Pokud se necítíte na ohřívání potravin v mikrovlnné troubě pohodlně, můžete použít nádoby vhodné do mikrovlnné trouby.

Dobrou alternativou jsou také nádoby, které lze vložit do trouby, protože jsou stejně jako nádoby do mikrovlnné trouby vyrobeny tak, aby odolaly vysokým teplotám.

Lze potravinovou fólii používat v mikrovlnné troubě?

Záleží přímo na specifikacích výrobce. Před vložením do mikrovlnné trouby je třeba ji zkontrolovat, aby se předešlo problémům.

Jaké je doporučené použití filmového papíru?

Tento materiál můžeme použít k uchování potravin v chladničce a pro specifické okamžiky, například před podáváním jídla. Na druhou stranu bychom ji neměli vystavovat slunci nebo vysokým teplotám při grilování, smažení na pánvi nebo v troubě.

Alternativy k mikrovlnné fólii?

Abychom se vyhnuli problémům, můžeme použít nádoby vhodné do mikrovlnné trouby.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.