fbpx

Co je potřeba k uspořádání skvělého rodinného pikniku

que-se-necesita-dia-de-campo

Chcete strávit skvělý den venku s přáteli a rodinou? Dnes vám v Monousu ukážeme, co je třeba udělat pro nezapomenutelný pikniku a vyměnit domácí rutinu za zázraky přírody.

Vychutnávání čerstvého vzduchu, vůní, zvuků a chutí venkova může být skvělým dárkem pro lidi, na kterých vám záleží. Vezměte tedy v úvahu tato doporučení a využijte svou cestu co nejlépe a zároveň přispějte k ochraně životního prostředí.

Jste připraveni? Tak jdeme na to!

Co potřebujete pro nezapomenutelný piknik: tipy a doporučení

Pokud chcete, aby byl váš rodinný výlet úspěšný, vezměte si tužku a papír a začněte plánovat, jak uspořádat rodinný piknik, abyste nic nevynechali:

Polní den, co si přinést k jídlu

Není pochyb o tom, že jídlo venku je jednou z věcí, které nás baví nejvíce. Proto je důležité mít s sebou lehké a snadno připravitelné alternativy.

Ke snídani doporučujeme klasické sendviče. Jsou vynikající, každý je má rád a můžete je připravit na místě se sýrem mozzarella, čerstvými rajčaty a trochou bazalky. Pokud je to možné, vyberte si k nim několik možností, které budou vyhovovat vkusu vaší rodiny.

que-llevar-comer-dia-de-campo

Velmi praktické je také balení galicijských empanadas plněných předem připraveným kuřecím masem nebo tuňákem. Jsou ideální pro začátek dne se spoustou energie a lahodných letních chutí.

Jako hlavní chod doporučujeme wrapy plněné červenou paprikou, salátem, šunkou a taveným sýrem. Kromě toho můžete zařadit jednoduchý tříbarevný salát s bramborami, lilkem a mrkví. Trik spočívá v tom, že majonézový dresink nahradíte olivovým olejem a černým pepřem, aby zůstal během jízdy čerstvý.

A jako svačinku nesmíte zapomenout na studené tapas, které jsou ideální pro pocit sytosti mezi jídly během dne. Připravte si štědré množství nachos nebo opečených toastů a doplňte je cizrnovým hummusem, smetanovým sýrem nebo guacamole.

Nápoje

Hydratace je velmi důležitá, nezapomínejte, že při fyzické aktivitě a letním horku dochází k neustálé ztrátě tekutin. Vezměte si s sebou lahve s vodou pro všechny, kromě toho, že je to velmi praktická volba, se vyhnete rozlití vody.

Rozmanitost je kořením života, proto je důležité zařadit i další nápoje, jako jsou ovocné šťávy, ledový čaj a nealkoholické nápoje oblíbených příchutí. A proč ne? Přiložte láhev lehkého vína, které se nejlépe hodí k venkovním pokrmům.

A co je velmi důležité, nezapomeňte si s sebou vzít chladicí box s dostatkem ledu, který udrží vaše nápoje chladné. Zkuste si ho koupit v nejbližším obchodě před příjezdem, aby vám déle vydržel.

Ochrana před sluncem

Při pobytu venku budete vystaveni podmínkám, které na vás klade příroda. Pokud je slunečný den, měli byste především používat opalovací krém s fps 30 nebo vyšší, který blokuje UVA a UVB záření.

Pro ty nejmenší je třeba přibalit čepice, klobouky, sluneční brýle, deštníky a pokud možno malý čtyřrohý baldachýn. Nezapomeňte, že dětská pokožka je citlivější a při příliš dlouhém pobytu na slunci je náchylná ke spálení.

Další možností je umístit piknik do stínu stromu, který je ideální pro příjemnější teploty.

Vhodné oblečení

Vyberte si vhodné oblečení pro danou příležitost. Pokud je na místě horko, můžete si vzít šortky a lehké oblečení, aby vám bylo chladněji. Na druhou stranu, pokud je chladno, musíte se zahalit do dlouhých kalhot, šál a svetrů.

Stejně tak doporučujeme sportovní obuv, pokud se chystáte provozovat rekreační aktivity v přírodě, nebo turistické boty, které vás ochrání a poskytnou stabilitu v horském terénu. A nakonec si nezapomeňte plavky, pokud jsou v blízkosti řeky nebo pláže.

Jednorázové nádoby a nádobí

Na rodinném pikniku budete potřebovat dostatek jednorázových pomůcek, které vám usnadní konzumaci jídla a pití. Ty jsou nejlepší volbou pro rychlou a snadnou přepravu, distribuci a servírování potravin.

Po skončení práce navíc nemusíte mýt nádobí, příbory, sklenice ani nádoby. Stačí vyhodit odpad do koše a vyhodit ho – je to tak jednoduché!

Jednorázové sáčky

Pokud nepřijmete potřebná opatření, odpadky vzniklé během přejezdu způsobí přírodě velké škody. Abyste tomu předešli, doporučujeme vám, abyste veškerý odpad uchovávali v jednorázových sáčcích a následně jej vyhodili do příslušných kontejnerů.

Ideální by také bylo zvolit výrobky, které jsou biologicky odbouratelné, protože se přirozeně redukují bez zásahu člověka.

Sportovní a rekreační vybavení

Je důležité myslet na děti a dospívající a připravit si sportovní a rekreační vybavení, abyste si užili skvělý den. Především by vám neměl chybět míč, protože s ním se celá rodina může účastnit týmových her, jako je fotbal nebo volejbal.

Další možností jsou draci, zejména proto, že se jedná o venkovní aktivitu, kterou si užijí i ti nejmenší. Stejně tak hry v pytlích umožňují dospělým, mládeži i dětem, aby se při nich skvěle bavili.

dia-campo-divertido

Přibalte si tužky a bílé listy papíru na klidnější rekreační hry, jako je skupinová pantomima a hádej, kdo jsem. A pokud to možnosti parku dovolí, bylo by skvělé vzít s sebou kola a projet se na čerstvém vzduchu.

Mějte na paměti, že hlavním cílem je co nejvíce omezit používání technologií, aby se celá rodina mohla “spojit” s přírodou a společností všech přítomných.

A samozřejmě klasický ubrus a piknikový koš

Bez červenobílého vichy ubrusu by piknik nikdy nebyl stejný. Není pochyb o tom, že je součástí podstaty a tradice pikniku, a proto je třeba jej zahrnout do svého inventáře.

Klasický obrázek doplňte jídlem, které budete jíst v piknikovém koši. Když na trávu položíte deku s košíkem jídla a všechny kolem ní usadíte, začnete si užívat výjimečný zážitek, který si budete navždy cenit.

Proč používat jednorázové oblečení na rodinných výletech?

Stále více rodin si denně klade otázku, jak strávit den v přírodě z hlediska ochrany životního prostředí. Chceme-li si užít rodinný výlet, dbát na životní prostředí a chránit jeho krásu, je nejlepší používat jednorázové prostředky.

excursiones familiares

Zde jsou některé z jeho dalších výhod:

Zaručuje bezpečnost a hygienu potravin

Používání jednorázových nádob a příborů zabraňuje šíření virů, protože po použití ztrácejí kontakt s vyhrazenými potravinami. To také zvyšuje důvěru a klid, protože máte záruku, že nádobí, které vkládáte do úst, je čisté a bezpečné.

Přispívá k péči o životní prostředí

Pokud používáte biologicky rozložitelné výrobky, jako jsou bambusové příbory nebo talíře z cukrové třtiny, přispíváte k péči o planetu. Jednorázové nádobí spotřebuje při výrobě mnohem méně energie a k rozkladu potřebuje pouze biologické činitele (mimo jiné sluneční světlo, faunu, vodu).

Navíc jsou vyrobeny bez použití škodlivých chemikálií, které poškozují kvalitu potravin. To vše výrazně usnadňuje nakládání s odpady a ochranu životního prostředí.

Zachovává organoleptické vlastnosti pokrmů

Pro přepravu potravin z domova na místo se doporučují jednorázové nádoby, které umožňují uspořádání pokrmů podle plánovaného menu.

Díky nim se nemusíte starat o ukládání špinavých nádob na konci každého jídla. Nejlepší na tom je, že jsou vyrobeny převážně z lepenky, takže jsou velmi lehké a pohodlně se přenášejí.

A co je velmi důležité, používání biologicky rozložitelných jednorázových materiálů velmi dobře zachovává organoleptické vlastnosti potravin. Můžete si tak být jisti, že si vaše pokrmy zachovají svou původní vůni a chuť.

Ušetříte vodu a čas

Když se chystáte na rodinný piknik, není snadné přenášet tekutinu potřebnou k mytí nádobí z jednoho místa na druhé. Pokud si s sebou vezmete jednorázové nádobí, není to problém, protože k čištění příborů, talířů a sklenic téměř nepotřebujete vodu.

Díky tomu, že nemusíte čistit nádobí, můžete se více věnovat přírodě.

Kde koupit nejlepší jednorázové nádoby?

V internetovém obchodě Monouso se specializujeme na jednorázové nádobí, takže můžete strávit bezstarostný piknik s ohledem na přírodu. Podívejte se na naši nabídku biologicky odbouratelných, odolných, ekologických a k životnímu prostředí šetrných talířů, ubrousků a příborů.

Kromě toho se můžete spolehnout na různé modely piknikových a jídelních kufrů, které jsou ideální pro bezpečnou a organizovanou přepravu nádobí. A abyste zanechali stejnou nebo lepší krajinu, nezapomeňte si vzít biologicky rozložitelné plastové tašky. Nezapomeňte, že každý člen vaší rodiny může přispět k ochraně planety.

Dostali jsme se na konec tohoto příspěvku o tom, co potřebujete na rodinný piknik. Doufáme, že se můžete vybavit vším, co potřebujete, abyste si mohli užít co nejvíce času venku s rodinou a přáteli.

Chcete se dozvědět více o naší nabídce jednorázového nádobí? Pak si nezapomeňte prohlédnout online katalog Monouso . Čekáme na vás!

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.