fbpx

Jak vybrat správnou plastový sáček

Bolsa de plástico idónea

Když se mluví o plastových taškách, bezpochyby se nám okamžitě vybaví tento důležitý předmět našeho každodenního života. Díky nim můžeme pohodlně uchovávat nebo přemisťovat výrobky z jednoho místa na druhé.

Plastový sáček musí být odolný a vodotěsný, aby chránil výrobek před jakoukoli nehodou. Každá taška má svou vlastní funkci a vlastnosti v závislosti na způsobu použití.

Polyethylenové PE sáčky bez zipu

View more

Vzpomínáte si na ty malé igelitové sáčky, ve kterých nám prodávali sladkosti v kiosku? Jednalo se o polyethylenové PE sáčky bez zipu, což je složitý název pro tak jednoduché sáčky.

Ano, jsou jednoduché, ale to jim nebrání v tom, aby byly velmi odolné a přizpůsobivé všem druhům potřeb, protože mohou obsahovat jakýkoli typ výrobku, dokonce i potraviny.

Vzduchotěsné sáčky se zipem

View more

Chcete bezpečně skladovat své výrobky? Vyberte si vzduchotěsné sáčky se zipovým uzávěrem. Jsou ideální pro uchování a ochranu vašich výrobků. Nepropouštějí vodu.

Velmi snadno se skladují a přenášejí. Snadno se také otevírají a zavírají.

CPP bags with adhesive flap

View more

Pokud chcete ve svém podniku hezky prezentovat své výrobky, řešením jsou sáčky CPP s lepicí chlopní. Umožňují zabalit výrobek tak, aby nedošlo k jeho potřísnění nebo odření.

Polypropylen je velmi odolný materiál, který umožňuje dokonalou konzervaci.

BO-PP cellophane bags

View more

Každá taška má své specifické využití a tyto tašky jsou bezpochyby ideální pro maloobchodní prodej výrobků, vytváření dárkových košů pro zvláštní příležitosti nebo pro rozdávání laskavostí na marketingových akcích.

>  Stravovací služby: pojem, který musíte znát a ovládat

Jsou ideální pro uchovávání a ochranu potravin.

Plastic cocktail bags

View more

Není nic lepšího než svačina s osvěžujícím nápojem před návratem do práce. Ideální volbou pro tento okamžik jsou plastové koktejlové sáčky.

Díky kovovému uzavíracímu systému tak můžeme jídlo nosit všude s sebou.

Freezer bags

View more

Chcete, aby vaše potraviny vydržely déle? Zmrazení umožňuje jejich uchování díky procesu, při kterém je třeba produkt skladovat při teplotách pod bodem mrazu. Během tohoto kurzu chceme zabránit poškození naší výživy.

Proto se doporučuje používat mrazicí sáčky. Tyto sáčky chrání výrobek a zabraňují jeho změně vlivem nízkých teplot, čímž jej co nejlépe uchovávají.

Biodegradable bags

View more

Chcete přispět k ochraně planety? Biologicky rozložitelné plastové sáčky jsou vaším spojencem. Jsou vyrobeny z přírodních zdrojů, jsou ekologické a zároveň kompostovatelné.

Jsou stejně pevné jako běžné tašky a navíc zlepšují služby zákazníkům a šetří životní prostředí.

Reusable and recyclable bags

View more

Jdete nakoupit v nejlepším oblečení a nákupní taška vám ho zničí. Tento estetický problém můžete vyřešit díky opakovaně použitelným a recyklovatelným taškám. Jsou ekologické, velmi odolné a vizuálně atraktivní.

Pokud jste manažer, mohou si vaši zákazníci přinést opakovaně použitelnou tašku pokaždé, když si chtějí odnést výrobky z vašeho podniku.

Compostable bags

View more

Už jste slyšeli o bioplastech? Získávají se z rostlinných produktů, jako je bramborový nebo kukuřičný škrob. Z těchto materiálů se vyrábějí velmi pevné a pružné kompostovatelné sáčky.

Mají zvláštní nádech, protože je můžete odložit do kontejneru na organický odpad, takže se rozloží. Planeta vám poděkuje!

Dog waste bags

View more

Když venčíme svého čtyřnohého přítele, je to téměř vždy proto, aby si mohl vyřídit své záležitosti mimo náš domov, že? Když je nechceme mít doma, proč bychom je nechávali venku na zemi?

>  Jak se liší kompostovatelné sáčky od biologicky rozložitelných sáčků?

Sáčky na psí exkrementy jsou pevné, vodotěsné a biologicky rozložitelné sáčky, které vás ušetří vysoké pokuty.

T-shirt bags

View more

Jedná se bezpochyby o nejekonomičtější, nejfunkčnější, nejuniverzálnější a nejpohodlnější způsob přepravy výrobků. Sáčky na trička jsou velmi odolné a jsou vyrobeny z různých recyklovatelných, kompostovatelných nebo biologicky rozložitelných materiálů.

Block market bags

View more

Blokové tržní tašky jsou nezbytné v jakémkoli druhu podnikání, zejména však v potravinářství.

Jsou to praktické tašky na přenášení, nezabírají mnoho místa. Jsou ideální pro vystavené produkty.

Trash bags

View more

Máte už dost pytlů na odpadky, které se poškrábou při sebemenším škrábnutí? Těch, které propouštějí pachy a tekutiny?

To proto, že si nekupujete pevné pytle na odpadky. Pytle na odpadky by měly být vyrobeny z materiálů, jako je polyethylen PE nebo tapiokový škrob PLA, což jsou materiály, jejichž hlavními vlastnostmi jsou pevnost a pružnost. Díky tomu mohou obsahovat jakýkoli odpad, ať už organický, obalový nebo jiného druhu, protože pytle jsou nejen vodotěsné, ale navíc unesou několikanásobek své hmotnosti.

Vacuum bags

View more

Pokud hledáte způsob, jak ušetřit peníze a rozloučit se s odpadem, vakuové sáčky jsou tou nejlepší volbou. Vakuové balení se doporučuje pro delší trvanlivost a konzervaci potravin.

Díky materiálům použitým při výrobě si vakuové sáčky zachovávají veškerou kvalitu potravin po dlouhou dobu a odolávají teplotám od -40Cº do 100Cº.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Responsible: Envalia Group, S.L.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy