fbpx

Latexové rukavice pro čištění jsou nejbezpečnější volbou

Ochrana rukou je při kontaktu s chemickými látkami a prostředky nanejvýš důležitá. Totéž platí pro práci s čisticími prostředky a dlouhodobé vystavení rukou působení vody. Jakýmkoli problémům lze předejít nošením latexových čisticích rukavic.

I když se reklama snaží prodat myšlenku používání jiných typů rukavic pro čištění. Účinnost latexových čisticích rukavic se v této oblasti práce nedá srovnávat. Mezi latexovými, nitrilovými a vinylovými rukavicemi jsou určité rozdíly

Zde jsou naše důvody, proč jsou latexové rukavice ideální pro úklid.

Funkce latexových rukavic pro čištění

Funkce latexových čisticích rukavic se ubírá dvěma velmi důležitými směry. Na jedné straně slouží k ochraně rukou obsluhy, aby nedošlo k poškození kůže, prstů nebo nehtů. Na druhou stranu mají také funkci ochrany čištěného předmětu.

Latexové čisticí rukavice mají díky svým speciálním vlastnostem vynikající přilnavost. Tím se zabrání vyklouznutí čištěných předmětů z rukou a jejich rozbití. Žádná jiná čisticí rukavice nemůže nabídnout tuto obousměrnou ochrannou funkci.

Náročná práce při úklidu

Není pochyb o tom, že úklid je náročná práce. Pokrývá oblast domácností, ale i kanceláří, nemocnic, budov, škol, restaurací a mnoha dalších míst. Musíte uklízet koupelny, kuchyně, chodby, koberce a používat mnoho specifických čisticích prostředků.

Všechny tyto náročné úklidové práce vyžadují velkou ochranu rukou. Některé z těchto výrobků často způsobují alergické reakce u lidí a můžete také dostat plíseň nehtů. Proto musí být ochrana velmi účinná a nejlepším způsobem, jak ji zajistit, jsou latexové rukavice.

Latexové rukavice na čištění: Bezpečná ochrana rukou

Při úklidových pracích, ať už v domácnosti nebo v kanceláři, přichází pracovník do neustálého kontaktu s různými prostředky a chemikáliemi. Latexové čisticí rukavice jsou navrženy tak, aby zabránily tření pokožky o tyto látky. Jsou nejúčinnějším a nejkomplexnějším způsobem ochrany rukou.

guantes de látex para limpieza

Ačkoli jsou na trhu k dispozici čisticí rukavice z různých materiálů, nejrozšířenější je latex. Nejen kvůli nízkým nákladům, ale také kvůli jejím vlastnostem a charakteristikám. Řekneme vám něco více o vlastnostech latexových úklidových rukavic, známých také jako rukavice pro domácnost.

Latexové rukavice: čisticí vlastnosti

Nejprve si povězme něco o velikosti těchto latexových čisticích rukavic. Dodávají se v různých velikostech, rozměrech a barvách, existují krátké od 9 palců a dlouhé až do 18 palců. Pro čištění doporučujeme velikost 12 palců.

Důvod, proč jsme doporučujeme proto, že ochrana se netýká pouze rukou ruce. Zakrývá také část předloktí, čímž brání vodě nebo jiným toxickým a chemickým látkám vniknout do předloktí nebo jiné toxické, chemické nebo dráždivé látky mohou způsobit zdravotní problémy. A pouhé postříkání může ohrozit váš život.

Vnitřní ochranná bariéra

Není žádným tajemstvím, že latex, ačkoli je přírodním produktem, může u některých lidí vyvolávat alergie. S ohledem na tuto skutečnost byly vyvinuty latexové rukavice pro čištění plyše, které při této práci plní dvě zásadní funkce

Nejprve zaprvé, rouno na latexových rukavicích slouží k většímu pohodlí při navlékání rukavic nasazení rukavic. Druhou funkcí je sloužit jako ochranná bariéra, která zabraňuje bariéra, která zabraňuje kontaktu pokožky s latexem. Tím se zabrání podráždění kůže a alergie.

Proč jsou latexové rukavice tak oblíbené?

Nejenže zabraňují sklouznutí a pádu čištěných předmětů, ale také chrání naši pokožku před vnějšími vlivy.

Jaká je nejlepší velikost latexových rukavic?

Doporučujeme, aby rukavice chránily nejen ruce, ale pro větší bezpečnost i část předloktí.

Lze používat rukavice při alergii na latex?

Některé latexové rukavice mají sametový povrch, který zabraňuje kontaktu pokožky s materiálem, a zabraňuje tak vzniku alergií.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.