fbpx

Silikonový papír: co to je a k čemu slouží?

Silikonový povlak silikonem potažený papír má obě strany potažené silikonem. Byl speciálně upraven speciálně upravený tak, aby blokoval póry celulózy a byl tak voděodolný

řekněte sbohem zkaženým potravinám, které se lepí na formy! Tento papír je ideální pro pečení koláče, kuřete, pizzy nebo jakéhokoli chutného pokrmu, který vyžaduje oddělení vyžaduje oddělení pánve od pokrmu během vaření.

Stejně jako jako by to nestačilo, můžete ji v kuchyni použít i k jiným účelům. Pokud jste ve světě pekař, cukrář nebo gastronom, měli byste vědět, jaké různé možnosti využití tohoto všestranného produktu máte můžete dát tomuto univerzálnímu papíru.

Ale, nejlepší je, že s použitím silikonového papíru můžete zaručit, že vaše jídlo bude v bezpečí potraviny jsou ošetřeny s maximální hygienou a bezpečností. Chcete se dozvědět více? připojte se k nám až do konce!

Typy silikonového papíru

Znalost typů silikonového papíru je zásadní abyste při výběru neudělali chybu a koupili ten správný ten správný. Podívejme se, jaké jsou:

 • Silikonový papír na více použití: Byl vyroben tak, abyste jej mohli používat opakovaně, vydrží přibližně 10 cyklů pečení, aniž by ztratil své vlastnosti nebo silikonovou vrstvu, která jej pokrývá.
 • Silikonový papír na jedno použití: Je určen k jednorázovému použití a vyhození, protože díky své tloušťce je odolný proti jednorázovému použití.

Výhody používání silikonového papíru

Zde jsou výhody a přínosy používání silikonového pečicího papíru v gastronomii:

Odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám

Díky úpravě, kterou prošel, vydrží tento typ papíru teploty kolem 220 °C. Díky tomu je ideální pro použití v troubě nebo mikrovlnné troubě

Odolává také velmi nízkým teplotám, takže je vhodný pro použití v troubě nebo mikrovlnné troubě, odolává i velmi nízkým teplotám, takže je vhodný pro zmrazování potravin aniž by ztratily své vlastnosti.

Speciálně navrženo pro pečení

Je vhodný pro pečení pokrmů, protože funguje jako ochrana mezi plamenem trouby a pokrmem. Zabraňuje také tomu, aby se na plísně lepily potraviny.

Odstraňuje přebytečné tuky a tekutiny

Díky díky svým nepřilnavým vlastnostem dokáže udržet tuk a tekutiny v pokrmech tekutiny z potravin, které jsou v ní umístěny

Tyto stránky se nedostanou do jídla a můžete je snadno odstranit. Kromě toho můžete potraviny zabalené do tohoto papíru lze vařit bez přidání oleje. To přispívá k ke zlepšení vašeho zdraví.

Je opakovaně použitelný

Na adrese na trhu existuje typ silikonového papíru, který lze použít přibližně až desetkrát, aniž by se musel 10krát, aniž by ztratil své vlastnosti. Tímto způsobem ušetříte peníze i čas.

Poskytuje všestrannost

Díky díky své tepelné odolnosti ji můžete použít i ke smažení nebo vaření v páře, pokud nepřekročíte hranici vaření v páře, pokud nepřekročíte teplotu 220 °C. Umožňuje vařit potravin zabalením do něj a vložením do vroucí vody ještě více chrání původní chuť a živiny původní chuť a živiny.

Pokud umístit na prkénko jako dodatečnou ochranu, aby sloužila jako ochranná bariéra mezi potravinou a možným nebezpečím bariéru mezi potravinou a případnými bakteriemi.

Nemusíte vymazávat formy ani tácy

Protože nepřilnavý povrch, ideální pro potahování pečicích forem nebo nádob na pečení či vaření bez nutnosti jejich promazávání. Ušetříte peníze i materiál, zatímco si pohodlněji připravíte jídlo.

Navíc nezměníte chuť svého jídla, nezměníte chuť sladkých ani slaných pokrmů.

Ušetříte čas

Po po použití ji nemusíte mýt, protože zabraňuje ulpívání tekutin nebo mastnoty tuk. Čas, který ušetříte při mytí používaného nádobí, můžete investovat do užívání si můžete je investovat do užívání si společnosti rodiny a přátel

Ušetříte také vodu a přispějete k ochraně životního prostředí.

Nevylučuje žádné toxické látky

je to naprosto bezpečné použití! Vaše jídlo neabsorbuje žádné toxické látky, které by ovlivnily vaši ovlivnit vaše zdraví a bezpečnost

Tento to je důležité vědět, protože při přípravě pokrmů z tohoto papíru s nimi přicházíte do přímého kontaktu budete v přímém kontaktu s jídlem.

Jak péct se silikonovým papírem

Je to ideální typ papíru pro pekařské a cukrářské výrobky, protože odolává teplotám v troubě teploty v peci v rozmezí 100 °C až 240 °C

Z takže se nemusíte bát, že by se vám sušenky po takové práci přilepily k plechu po takovém množství práce. Tento papír je ideální bariérou, která zajistí, že vaše dorty budou koláče, které se při odformování odlepují v perfektním stavu.

co potřebujete?

Pro dokonale zakryjte formu silikonovým papírem, budete potřebovat:

 • Nůžky
 • Kousek silikonového papíru (o něco větší než forma)
 • Forma na zakrytí
 • Nějaké máslo

Kroky, které je třeba dodržet

 1. Silikonový papír několikrát přeložte, až vznikne trojúhelník.
 2. Položte trojúhelník na formu dnem vzhůru a širší stranou směrem ven. Nůžkami vystřihněte papír podle tvaru okraje formy.
 3. Rozložte trojúhelník a vložte jej do formy, uvidíte, že se do ní snadno vejde a že budete moci zakrýt i stěny formy.
 4. Do středu formy vložte kousek másla a zajistěte, aby se papír nepohnul. A tak bude forma připravena přijmout těsto na koláč, který jste upekli, a po upečení si všimnete velkého rozdílu.

Přidat skvělou kvalitu vašich hotových výrobků a prezentujte je tímto užitečným papírem, který je ideálním řešením pro vaše ideální doplněk

Další použití silikonového papíru

Použití tohoto papíru se stalo nepostradatelným v domácí i průmyslové kuchyni domácí a průmyslové kuchyně. To vše díky obrovským vlastnostem, které vám přináší mnoho výhod při vaření

Tento typ papíru má mnoho dalších využití, která budeme se zmíníme níže:

 1. Konzervování potravin: Díky mnoha vlastnostem ho můžete použít ke zmrazení potravin, aniž by ztratily svou chuť.
 2. Oddělování potravin od ostatních potravin: Můžete jej rozřezat na požadovanou velikost a použít jako oddělovač potravin, ať už se jedná o domácí hamburgery, pláty pšeničné mouky a další. Maso nebo ryby můžete také porcovat na jednotlivé porce, které se hodí třeba do školy nebo do práce.
 3. Nepřilnavý účinek na pánve a grily: Naše pánve a grily ztrácejí své nepřilnavé vlastnosti a tento papír je skvělý pro jejich bezproblémové používání.
 4. Lze ji použít na tapety: Je ideální k balení potravin bez nutnosti použití hliníkové fólie a lze ji použít i k pokrytí stolů a jiných povrchů. Při válení těsta na chléb, domácí pečivo nebo sušenky pokryjte stůl tímto papírem, aby byl povrch hygieničtější.

Společnost Monouso pro vás má ideální silikonový papír

Na adrese na našich webových stránkách nabízíme silikonizovaný papír na pečení se 2 voskovanými stranami oboustranně voskované, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů

Díky jeho mnoha vlastnostem můžete zajistit, že vaše jídlo bude jednoduše dokonalé, aniž by se přilepilo k použitým podnosům nebo formám

V našem internetovém obchodě Monouso vám nabízíme ty nejlepší možnosti. Máme velké zásoby silikonového papíru s inovativními vzory, navštivte naše webové stránky a přesvědčíte se!

Kolik druhů silikonového papíru existuje?

Rozlišujeme dva typy silikonového papíru: víceúčelový a jednoúčelový.

Jaké jsou výhody používání silikonového papíru?

Tento typ papíru je odolný vůči vysokým i nízkým teplotám, je speciálně navržen pro pečení, odstraňuje přebytečné tuky a tekutiny, je opakovaně použitelný, poskytuje všestrannost a neumastí formy ani plechy.

Je silikonový papír na pečení vhodný na pečení?

Tento typ papíru je ideální pro pekařské a cukrářské výrobky, protože je dokonale odolný vůči teplu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.