fbpx

Stoly na pizzu: jaký je jejich skrytý užitek?

Určitě jste je viděli, pizza stoly upoutaly pozornost každého . Pokud jste si někdy objednali pizzu, určitě jste se jich i dotkli. Stolky na pizzu jsou umístěny uprostřed talíře, přemýšleli jste někdy o jejich funkci?

Ačkoli se to nezdá, skrývají v sobě velmi důležitou pomůcku, aby pizza měla stejný vzhled, jako když vyjela z pece. Kromě toho je můžete používat i s taškami na pizzu, které zaručují větší bezpečnost při přepravě.

Seznamte se s vlastnostmi tohoto nástroje používaného pro pizzy dodávané domů a naučte se, jak jim dát druhou šanci, místo abyste je vyhodili.

Kde se rodí stoly na pizzu

De dónde nacen las mesitas para pizza

Carmela Vitaleová, původem z New Yorku, si objednala pizzu, aby ji snědla se svou rodinou, ale přišla přilepená na krabici.

To Vitaleho přimělo vyrobit malou trojnožku, kterou umístil do středu pizzy, aby udržela každý kus pizzy a nedovolila, aby se během rozvozu pohnul.

Tento stůl na pizzu byl vyroben a registrován v roce 1983 pod názvem package saver. O několik let později, v roce 1985, byl patent na tento důmyslný nástroj udělen Carmele Vitale.

Ačkoli jeho původní název zněl package saver, byl znám jako pizza saver, protože byl často používán v potravinářských řetězcích zaměřených na prodej pizzy.

co jsou to stoly pro ukládání pizzy?

¿Qué son las mesitas para pizza?

Stolky na pizzu, známé také jako plastové trojnožky nebo pizza saver, jsou malé předměty, které se umísťují do středu pizzy.

Vyznačují se tím, že mají tři nohy a jsou vyrobeny z odolného materiálu, například z plastu, a mají různé barvy v závislosti na značce podniku.

Zodpovídají za to, že pizza si zachová svůj vzhled tím, že nedovolí, aby se uvnitř krabice pohybovala , a také zabraňují tomu, aby se ingredience během doručování přilepily na krabici. Nic nemůže být nepříjemnějšího!

Díky těmto plastovým stolkům bude pizza chráněna před odřením a dotykem víka krabice. Nákup těchto stolů je proto velmi užitečný pro cateringové podniky, které rozvážejí pizzu až k vám domů.

Kromě toho pomáhá udržet plátky pizzy na místě v případě, že byly v podniku před přemístěním nakrájeny.

jaké materiály se používají na výrobu stolů na pizzu?

Materiales se utilizan para fabricar las mesitas de pizza

Stoly na pizzu se obvykle vyrábějí z polystyrenu (termoplastický polymer) nebo plastu, protože musí být pevné a odolné.

Jejich velikost se obvykle pohybuje od 3,55 cm do 4,5 cm. Mají bílou barvu, která se však může měnit v závislosti na podniku.

Tři nohy, které mají stoly na pizzu, nejsou tak ostré, aby udržely pizzu na původním místě, aniž by poškodily její prezentaci.

Co jsou to stoly na pizzu?

Stoly na pizzu, známé také jako plastové trojnožky nebo stojany na pizzu, jsou malé předměty, které se umísťují do středu pizzy.
Vyznačují se tím, že mají tři nohy a jsou vyrobeny z odolného materiálu, jako je plast, a jsou k dispozici v různých barvách v závislosti na značce podniku.

Z jakých materiálů jsou vyrobeny stoly na pizzu?

Stoly na pizzu se obvykle vyrábějí z polystyrenu (termoplastický polymer) nebo plastu, protože musí být pevné a odolné.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.