fbpx

Vzkazy na papírových ubrouscích, jak překvapit své zákazníky

mensajes servilletas de papel

Pokud chcete své zákazníky překvapit a zaujmout, nezapomeňte, že i malé detaily jsou důležité, a dobrým způsobem, jak toho dosáhnout, je použití vzkazy na papírových ubrouscích. Nabídka papírových ubrousků s kreativními, zábavnými a jedinečnými frázemi zpříjemní čekání strávníkům, kteří se dokonce mohou cítit ztotožněni a více spřízněni s vaším podnikem.

Pravdou je, že ať už tomu věříte, nebo ne, tyto jednoduché detaily zatraktivňují váš podnik a účinně přispívají k budování loajality zákazníků. V tomto článku najdete několik nápadů na fráze napsané na ubrouscích, které vás budou inspirovat k použití této originální strategie. Připojte se k nám, protože vám o tom chceme říct více.

Jaké papírové ubrousky se vzkazy můžete nabízet ve svém pohostinství?

Nabídka ubrousků s frázemi nepochybně něco změní a je pravda, že náročný zákazník se při výběru místa dívá na tento typ detailu. Díky ubrouskům s frázemi se strávník cítí příjemněji, což je základní cíl, kterého můžete dosáhnout prostřednictvím následujících možností

Miniservis Blancas con Frases

Miniservis Blancas con FrasesView more

Tento typ ubrousků je navržen tak, abyste je mohli přidat ke svému obvyklému kroužku na ubrousky, ale s přidanou hodnotou v podobě motivační věty, která bude doprovázet posezení u kávy nebo oběda vašich zákazníků. Nevíte, jak dát svému klasickému kroužku na ubrousky jiný nádech? Našli jste odpověď.

Kromě fráze, kterou si můžete přečíst na fotografii, obsahuje toto balení řadu ubrousků s různými frázemi, takže budete své zákazníky neustále překvapovat.

Kraft Miniservis s frázemi

Kraft Miniservis s frázemiView more

Nechcete se vzdát ekologické šetrnosti svého podnikání tím, že svým zákazníkům předložíte tyto ubrousky s frázemi? Už při pohledu na obrázek zjistíte, že originalita a přírodní estetika nejsou vůbec v rozporu.

Paper Napkins with Pastimes

Paper Napkins with PastimesView more

Zprávy se totiž neposílají pouze prostřednictvím frází. Prostřednictvím těchto sudoku a křížovek nejen pobavíte své zákazníky, ale také vytvoříte dojem dynamické a zábavné firmy.

Co když je vaše restaurace přátelská k rodinám a děti jsou v ní neustále vítány? Pak jste určitě našli svou šablonu ubrousku.

Buen Provecho Paper Napkins

Buen Provecho Paper NapkinsView more

Pokud by vás to zajímalo, ve světě papírových ubrousků se vzkazy mají své místo i velké klasiky. Ale pozor: pojmy klasický a typický nejsou synonyma a model tohoto papírového ubrousku buen provecho je toho nejlepším příkladem.

Pokud se vám tento koncept líbí, ale používáte ubrousky i jako držáky na příbory, není problém. V Monousu máte k dispozici také papírové ubrousky na příbory, dobrou chuť!

Příklady vzkazů a frází pro papírové ubrousky

Zde je několik příkladů vzkazů na papírových barových ubrouscích.

servilletas-de-papel-frase
 • Pečujte o sebe chutným způsobem. Tato fráze se dokonale hodí pro podniky, které se specializují na lehké potraviny.
 • Nemůžete se zavděčit všem, nejste čokoláda. Vtipné fráze, jako je tato, jistě vykouzlí úsměv na tváři zákazníka.
 • Žijeme na zemi, jako bychom měli jít na další. Střízlivé poselství, které motivuje k zamyšlení nad tím, jak se chováme k našemu životnímu prostředí
 • Dnes jím svět. Zahrňte motivační sdělení, díky nimž se vaše klientela bude cítit dobře.
 • Jsme-li tím, co jíme, jsme lahůdkou. Vtipné fráze, které naznačují, jak dobré je jídlo ve vaší restauraci.
 • Na velikosti záleží, nikdo nepije rád kávu v malých šálcích. Fráze s nádechem rošťáctví jsou obvykle zákazníky velmi dobře přijímány.
 • Oči líbají dlouho před ústy… a totéž dělají s jídlem. Něco velmi atraktivního pro zákazníka Personalizace této věty je u veřejnosti velmi oblíbená.
 • Není upřímnější lásky než láska k jídlu. Ironická fráze, ale zároveň ideální poselství pro potravinářský podnik.
 • Štěstí si nekoupíte, ale můžete si koupit dortíky, což je totéž. S touto provokativní větou si zákazník s největší pravděpodobností rád objedná ten chutný dezert, který viděl ve vašem jídelním lístku.
 • Vždy věří, že se stane něco úžasného. Zákazníci nemají nic raději než pozitivní fráze, které ve čtenáři vyvolávají dobrou energii.
 • Nejde o to, co k tobě cítím, ale o to, co necítím k nikomu jinému. Můžete si také vytisknout slavné citáty slavných osobností, jako je ten z výše uvedeného příkladu, který patří básníkovi Jaime Sabinesovi.

Kde najít nejlepší originální papírové ubrousky?

Po získání všech těchto informací se pravděpodobně budete chtít přidat k mnoha cateringovým podnikům, které již na papírové ubrousky vkládají fráze a zcela nové vzory, protože tak dáte svým zákazníkům najevo, že máte zájem na tom, aby jejich pobyt u vás byl co nejpříjemnější do všech detailů

V Monouso pro vás máme celou sekci se zdobenými papírovými ubrousky, kde kromě ubrousků s frázemi najdete i ubrousky s potisky, barevné ubrousky nebo ubrousky se vzory. Nezapomeňte, že jsme dodavatelé pro pohostinství a dbáme na každý detail, od designu až po kvalitu našich výrobků.

Nesmíte zapomenout, že v naší nabídce ubrousků najdete také různé velikosti a další užitečné pomůcky, jako jsou držáky na ubrousky nebo příbory navržené tak, aby se hodily k některým modelům, podívejte se na ně a dokončete výzdobu svých prostor.

Pokud nechcete zůstat pozadu za konkurencí, je pro vaši kavárnu, bar nebo restauraci nejlepší volbou umístění vzkazů na papírové ubrousky. Inspirujte se všemi frázemi, které jsme v příspěvku uvedli, a začněte přemýšlet o těch, které chcete pro svou firmu.

Zanechat odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O OCHRANĚ ÚDAJŮ

Účel: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Práva: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Příjemci: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimace: Consentimiento del interesado.

Zodpovědný: Envalia Group, S.L.

Další informace: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.